Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-06-04 20:38:35 873
hat az ülös kepen latszik belöle vmi ... nagyon szepseges. majdnem leonbergis! azokat is imadom!
A hozzászólás:
secperc Creative Commons License 2009-06-04 19:41:00 872

 

Szia Mazsi!

 

Örülök, hogy örülsz, én pedig azért, mert beigazolódva látom az elméletedet a gyakorlatban is. Magam sem hittem volna, hogy Berry be tudja állitani magát a házi kosztra, és érdekes módon azt sosem unja meg, még ha mindig azt kapja is - mint a tápokat, konzeveket - legyenek azok bármilyen változatosak is. Most igy nagyon sokat spórolok, mert igy is emberi fogyasztásra alkalmas húsból főzök mindig neki, és egyszerre 3,5 kg farhát +pulykaszárny + csirkeszárny fér a fazékba, ez kb 1.000 forint- és 8 napi kajája van belőle. Ilyen olcsó etetés nincs is:-))) Igaz, hogy a zöldkagylókivonat + a csonterősitők amiket kapott - nem voltak olcsó mulatságok - de megérte a kiadást. Most bemutatok Neked néhány, talán jobb fotót a kutyumról, mentségemre legyen mondva, hogy idáig életében legalább 1.500 db kép készült róla, de útálja a fényképezkedést, igy nagyon nehéz őt olyan pozicióban lekapni, hogy mindene jól látszódjon. Talán ezek közül azért már jobban látod, hogy milyen is lett valójában az én szépséges, imádnivaló Berrym:-)))

 

Mégegyszer köszönök mindent, azt hiszem a Te bátoritásodnak köszönhetően biztam rá magam, hogy azt egye, amihez kedve van:-)))

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2009-06-04 18:01:44 871
nagyon örülök, de tenyleg!
es ez csudalatos kutya igazan megerdemelne, h egyszer csinalj mar egy olyan kepet rola amin igazabol latszik!!
mekkora lett? amennyire ki tudom venni termetes ...

ugye, h nem nagy cirkusz a fözöcskezes? es nem hiszem, h nem olcsobb mint a müanyaggolyo....

en azt nem ertem, h emberek kiadnak csomo penzt a kutyanak jatekra, jutalmacskakra, biszbaszokra, aze mert a kutya örül, de mindenkepp olyannal akarjak etetni amit nyilvanvaloan uutal.
majd "betörik" - ez volt eddig a "kedvencem".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!