|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-06-04 20:38:35
|
873
|
| hat az ülös kepen latszik belöle vmi ... nagyon szepseges. majdnem leonbergis! azokat is imadom! |
|
A hozzászólás:
 |
secperc
2009-06-04 19:41:00
|
872
|
  
Szia Mazsi!
Örülök, hogy örülsz, én pedig azért, mert beigazolódva látom az elméletedet a gyakorlatban is. Magam sem hittem volna, hogy Berry be tudja állitani magát a házi kosztra, és érdekes módon azt sosem unja meg, még ha mindig azt kapja is - mint a tápokat, konzeveket - legyenek azok bármilyen változatosak is. Most igy nagyon sokat spórolok, mert igy is emberi fogyasztásra alkalmas húsból főzök mindig neki, és egyszerre 3,5 kg farhát +pulykaszárny + csirkeszárny fér a fazékba, ez kb 1.000 forint- és 8 napi kajája van belőle. Ilyen olcsó etetés nincs is:-))) Igaz, hogy a zöldkagylókivonat + a csonterősitők amiket kapott - nem voltak olcsó mulatságok - de megérte a kiadást. Most bemutatok Neked néhány, talán jobb fotót a kutyumról, mentségemre legyen mondva, hogy idáig életében legalább 1.500 db kép készült róla, de útálja a fényképezkedést, igy nagyon nehéz őt olyan pozicióban lekapni, hogy mindene jól látszódjon. Talán ezek közül azért már jobban látod, hogy milyen is lett valójában az én szépséges, imádnivaló Berrym:-)))
Mégegyszer köszönök mindent, azt hiszem a Te bátoritásodnak köszönhetően biztam rá magam, hogy azt egye, amihez kedve van:-))) |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2009-06-04 18:01:44
|
871
|
nagyon örülök, de tenyleg! es ez csudalatos kutya igazan megerdemelne, h egyszer csinalj mar egy olyan kepet rola amin igazabol latszik!! mekkora lett? amennyire ki tudom venni termetes ...
ugye, h nem nagy cirkusz a fözöcskezes? es nem hiszem, h nem olcsobb mint a müanyaggolyo....
en azt nem ertem, h emberek kiadnak csomo penzt a kutyanak jatekra, jutalmacskakra, biszbaszokra, aze mert a kutya örül, de mindenkepp olyannal akarjak etetni amit nyilvanvaloan uutal. majd "betörik" - ez volt eddig a "kedvencem". |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|