|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-06-04 18:01:44
|
871
|
nagyon örülök, de tenyleg! es ez csudalatos kutya igazan megerdemelne, h egyszer csinalj mar egy olyan kepet rola amin igazabol latszik!! mekkora lett? amennyire ki tudom venni termetes ...
ugye, h nem nagy cirkusz a fözöcskezes? es nem hiszem, h nem olcsobb mint a müanyaggolyo....
en azt nem ertem, h emberek kiadnak csomo penzt a kutyanak jatekra, jutalmacskakra, biszbaszokra, aze mert a kutya örül, de mindenkepp olyannal akarjak etetni amit nyilvanvaloan uutal. majd "betörik" - ez volt eddig a "kedvencem". |
|
A hozzászólás:
 |
secperc
2009-06-04 10:49:17
|
869
|
| Szia Mazsi:-))
Mégis csak Neked lett igazad, gondolok is ám Rád sokat, ha kajatájm van Berrynél:-)
Nekem jó lecke volt ez az egész kajamizéria, mert megtanultam, hogy semmit nem lehet erőltetni, ha a kutya nem akarja, hiába mondják az orvosok is, hogy igy + úgy táp + fogkő és egyéb, szóval az én kutyámnak beszélhetnének:-))))
Van egy jellegzetes nézése: amikor valami olyan van, amit nem szeret, akkor igy hátrafelé forditja a fejét, lebiggyeszti a pofiját és úgy néz rám olyan szemrehányó szemekkel, mintha azt mondaná: na ezt edd meg te meg anyád:-)))
Az apja volt ilyen, mesélte a család, akitől annak idején kaptuk Berryt:-)))
Berry nevében is köszönöm szépen a sok jó tanácsot, amit az elmúlt egy év során adtál kaja ügyben. Nagyon sokszor hasznát veszem még ma is:-)))
Szóval ha voksolni kell részemről: FŐTT KAJA:-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|