|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-04 00:21:39
|
404
|
| Ó basszus... sajnálom. |
|
 |
ody42
2009-06-03 22:14:49
|
399
|
| Sajnálom :( A linkben, amit küldtem, az anyag elején van írva, hogy már az elején tisztázni kell magunkban, hogy ez is benne van a pakliban. Nagyon picik voltak még aza elején, gondolom az immunrendszerük is fejletlenebb még, bármi lehetett szegényke veszte :(. Többieknek drukkolok! |
|
A hozzászólás:
 |
BöPö
2009-06-03 22:11:59
|
398
|
Elpusztult az egyik kölyök. :-(( Reggel még semmi bajuk nem volt,este mire hazaértünk már ki volt terülve. Néha előfordul,hogy csak reggel, meg este kétszer kapnak enni,(az embernek munkahelye is van)eddig semmi gond nem volt vele.Sőt,két napja már csócsálják a pűrésített macska kaját..szóval nem tudom mi lehetett a bibi... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|