Keresés

Részletes keresés

yoda45 Creative Commons License 2009-06-03 16:57:54 394
Mi is Brit kéknek vettük...utána derült ki, h nem is az:) de igy is imádjuk!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-03 16:38:12 393
Jó színe van. Ismerősömnek volt British blue fajtájú macsekja, annak volt ilyen szőre.
Előzmény:
yoda45 Creative Commons License 2009-06-03 15:35:52 391

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!