Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-03 22:44:07 401
Igen, a lényeg, az amit Moni írt. Már lassan 8 hónapos és sokszor a lakásban meg a pincében tojik, pisil. Eszébe se jut, hogy ezt kint kéne csinálnia, vagy legalábbis az alomban és ezt nem tudom vele megértetni.
Az emlőmirigyeivel szerencsére már nincs gond. Pár hete az első tüzelésekor akkorára bedagadtak, mint egy-egy tojás. Aztán ez magától elmúlt. Most megint tüzel, ami már lecsengőben van, de szerencsére most nem dagadt be neki. A fő probléma a szobatisztaság. Na meg olyan apróságok, hogy harap, karmol, még a saját gazdáját is. De ha rászólok, akkor elkezd nyalogatni.
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-03 16:37:02 392

Gondok egész sora. Nem képes szobatiszta lenni, pedig már több mint 6 hónapos, begyulladt emlőmirigyek, ha jól emlékszem. De majd Piss elmondja a többit...

 

 

A hozzászólás:
yoda45 Creative Commons License 2009-06-03 15:29:05 387
Nem régóta vagyok itt. Mi van ezzel a macsekkal?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-03 15:27:39 385

Add ki csak a dühödet. Bárcsak meg tudnánk oldani a problémákat, de nekem pl. semmi okos nem jut eszembe, hogy miért is csinálja. Illetve van sejtésem.

 

Piss, nagyon kifogtad ezzel a macskával. Biztos lesz hurrogás emiatt a többiek részéről, de ... menhely?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!