Keresés

Részletes keresés

ivanandras Creative Commons License 2009-06-03 19:46:49 13
:))))))))))))))))))

Nagyon szeretnél te egy olyan unalmas meccsen szurkolni a bl-döntőben :)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2009-06-03 12:05:45 4

Egyetértek.

 

(Meg egyszer a Fradi ellen, én voltam az egy szem előretolt ék, és az egész meccs alatt egy qrwa labda jött felém, a Hrutka azt is kikísérte előlem az alapvonalon túlra. Na ez volt a másik)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-03 11:41:52 0
Milan-Juve BL-döntő 2003-ból.
Előzmény:
Ljungberg Creative Commons License 2009-06-03 11:39:36 -
Határozottan borzalmas volt a 2007-es Fradi-Baktalórántháza 0-0, amely után eldőlt, h nem jutunk vissza egyből. Másodosztályú kálvária során volt nem egy nem kettő hátborzongató meccs amúgy.

A 2005 tavaszán játszott Fradi-ZTE is dögunalom volt, már eldőlt, h nem lehetünk bajnokok, félidőben 4-2 volt, de igazából senki nem jött lázba a történtektől, az is maradt a végeredmény. Szerencse, h a GM épp 10. szülinapját ünnepelte, így elszórakoztattuk magunkat a kapu mögött.

Tévés meccsek közül szintén végigszenvedtem néhány borzalmat, legalábbis úgy emlékszem, viszont még semmi konkrétum nem jutott eszembe, majd hátha segítetek felidézni párat. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!