Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-03 11:46:06 381
Valami fajtiszta macsek ez, vagy csak gyerek még, és azért áll ezerfelé a szőre?
A hozzászólás:
yoda45 Creative Commons License 2009-06-03 06:42:35 380

Szia, Moni!

 

Igen, igen, ő a miénk Annyira utáljuk!:):):):)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-03 00:03:28 379

Nem is fog. Ellenben lehet, hogy melegedni feltelepszik egy monitor tetejére :-)

 

Yoda, üdv. Gondolom, a képen a saját - utálnivaló ;-) - macsekod van..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!