Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-01 12:28:36 372
Nagy élet lehet nálad :-)
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-01 12:15:50 370
Az első képen lévő cica, az anyjuk, nagyon hasonlít az én cicámra. Csak benne van egy kis barnás árnyalat is.
A hozzászólás:
BöPö Creative Commons License 2009-06-01 10:52:16 368
Nagy nehezzen ezeket a képeket sikerült csinálni róluk...örökmozgók..:-))

Ez volt az anyjuk

Előzmény:
ody42 Creative Commons License 2009-05-30 20:08:16 367
A rizst, ha jó puhára, "nyákosra" főzöd, esetleg összebotmixerezed, és úgy kevered össze a tápszerrel, akkor a cumit sem tömíti elszerintem. De lassan már amúgy is próbálkozhatsz szerintem az önálló etetéssel, eleinte nem biztos, hogy tetszeni fog nekik, de nyilván neked utána sokkal egyszerűbb lenne a dolguk, és ha anya mellett lennének, 4 hetesen már akkor is ennének a szopás mellett is. Tudom, ők még csak 3, de próbálkozhatsz már vele szerintem.

Esetleg képeket majd kérhetünk róluk? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!