|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-01 12:28:36
|
372
|
| Nagy élet lehet nálad :-) |
|
 |
Törölt nick
2009-06-01 12:15:50
|
370
|
| Az első képen lévő cica, az anyjuk, nagyon hasonlít az én cicámra. Csak benne van egy kis barnás árnyalat is. |
|
A hozzászólás:
 |
BöPö
2009-06-01 10:52:16
|
368
|
Nagy nehezzen ezeket a képeket sikerült csinálni róluk...örökmozgók..:-))
Ez volt az anyjuk
   |
|
Előzmény:
 |
ody42
2009-05-30 20:08:16
|
367
|
A rizst, ha jó puhára, "nyákosra" főzöd, esetleg összebotmixerezed, és úgy kevered össze a tápszerrel, akkor a cumit sem tömíti elszerintem. De lassan már amúgy is próbálkozhatsz szerintem az önálló etetéssel, eleinte nem biztos, hogy tetszeni fog nekik, de nyilván neked utána sokkal egyszerűbb lenne a dolguk, és ha anya mellett lennének, 4 hetesen már akkor is ennének a szopás mellett is. Tudom, ők még csak 3, de próbálkozhatsz már vele szerintem.
Esetleg képeket majd kérhetünk róluk? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|