Keresés

Részletes keresés

BöPö Creative Commons License 2009-06-01 10:52:16 368
Nagy nehezzen ezeket a képeket sikerült csinálni róluk...örökmozgók..:-))

Ez volt az anyjuk

A hozzászólás:
ody42 Creative Commons License 2009-05-30 20:08:16 367
A rizst, ha jó puhára, "nyákosra" főzöd, esetleg összebotmixerezed, és úgy kevered össze a tápszerrel, akkor a cumit sem tömíti elszerintem. De lassan már amúgy is próbálkozhatsz szerintem az önálló etetéssel, eleinte nem biztos, hogy tetszeni fog nekik, de nyilván neked utána sokkal egyszerűbb lenne a dolguk, és ha anya mellett lennének, 4 hetesen már akkor is ennének a szopás mellett is. Tudom, ők még csak 3, de próbálkozhatsz már vele szerintem.

Esetleg képeket majd kérhetünk róluk? :)
Előzmény:
BöPö Creative Commons License 2009-05-30 20:00:41 366
Köszönöm!Még nem próbáltam az önálló evést,cumiztatom őket.De holnap sort kerítek rá,hátha az segít.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!