Keresés

Részletes keresés

ody42 Creative Commons License 2009-05-30 20:08:16 367
A rizst, ha jó puhára, "nyákosra" főzöd, esetleg összebotmixerezed, és úgy kevered össze a tápszerrel, akkor a cumit sem tömíti elszerintem. De lassan már amúgy is próbálkozhatsz szerintem az önálló etetéssel, eleinte nem biztos, hogy tetszeni fog nekik, de nyilván neked utána sokkal egyszerűbb lenne a dolguk, és ha anya mellett lennének, 4 hetesen már akkor is ennének a szopás mellett is. Tudom, ők még csak 3, de próbálkozhatsz már vele szerintem.

Esetleg képeket majd kérhetünk róluk? :)
A hozzászólás:
BöPö Creative Commons License 2009-05-30 20:00:41 366
Köszönöm!Még nem próbáltam az önálló evést,cumiztatom őket.De holnap sort kerítek rá,hátha az segít.
Előzmény:
ody42 Creative Commons License 2009-05-30 19:26:29 365
Szerintem, mivel már elég nagyok, megpróbálhatod, h. a kajájukba natúran (puhára) főtt rizst keversz. Önállóan esznek? Ha ez sem segít magától, én megpróbálnám tápszer nélkül, h.nagyon apróra vágott, főtt csirkemellet és rizst kapnak. Felnőtt cicákon ez általában segít. Aztán azt hiszem 4 hetesen már kaphatnak féreghajtót, lehet az is a háttérben, hogy van bennük valami. Ehhez nem is kell feltétlen őket dokihoz vinned, ha bemész egy állatpatikába, vagy dokihoz, ő megmondja, hogy milyen jó nekik, és otthon is elintézhető ez. Nekem ezek jutottak eszembe, remélem valamelyik ötlet segít!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!