|
|
|
|
 |
BöPö
2009-05-30 20:00:41
|
366
|
| Köszönöm!Még nem próbáltam az önálló evést,cumiztatom őket.De holnap sort kerítek rá,hátha az segít. |
|
A hozzászólás:
 |
ody42
2009-05-30 19:26:29
|
365
|
| Szerintem, mivel már elég nagyok, megpróbálhatod, h. a kajájukba natúran (puhára) főtt rizst keversz. Önállóan esznek? Ha ez sem segít magától, én megpróbálnám tápszer nélkül, h.nagyon apróra vágott, főtt csirkemellet és rizst kapnak. Felnőtt cicákon ez általában segít. Aztán azt hiszem 4 hetesen már kaphatnak féreghajtót, lehet az is a háttérben, hogy van bennük valami. Ehhez nem is kell feltétlen őket dokihoz vinned, ha bemész egy állatpatikába, vagy dokihoz, ő megmondja, hogy milyen jó nekik, és otthon is elintézhető ez. Nekem ezek jutottak eszembe, remélem valamelyik ötlet segít! |
|
Előzmény:
 |
BöPö
2009-05-30 18:19:13
|
364
|
Köszönöm a segítséget,úgy csináltam ahogy írtad! Már elmúltak 3 hetesek,szépen fejlődnek,már a foguk is nő. :-)) Viszont 2 napja hasmenésük van,hiába keverem sűrűbbre a tápjukat.Mit tudnék adni nekik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|