Keresés

Részletes keresés

ody42 Creative Commons License 2009-05-30 19:26:29 365
Szerintem, mivel már elég nagyok, megpróbálhatod, h. a kajájukba natúran (puhára) főtt rizst keversz. Önállóan esznek? Ha ez sem segít magától, én megpróbálnám tápszer nélkül, h.nagyon apróra vágott, főtt csirkemellet és rizst kapnak. Felnőtt cicákon ez általában segít. Aztán azt hiszem 4 hetesen már kaphatnak féreghajtót, lehet az is a háttérben, hogy van bennük valami. Ehhez nem is kell feltétlen őket dokihoz vinned, ha bemész egy állatpatikába, vagy dokihoz, ő megmondja, hogy milyen jó nekik, és otthon is elintézhető ez. Nekem ezek jutottak eszembe, remélem valamelyik ötlet segít!
A hozzászólás:
BöPö Creative Commons License 2009-05-30 18:19:13 364
Köszönöm a segítséget,úgy csináltam ahogy írtad! Már elmúltak 3 hetesek,szépen fejlődnek,már a foguk is nő. :-))
Viszont 2 napja hasmenésük van,hiába keverem sűrűbbre a tápjukat.Mit tudnék adni nekik?
Előzmény:
ody42 Creative Commons License 2009-05-23 13:10:13 348
Szia! Valószínűleg jelzik neked. Addig etesd őket, míg kérik. Szopni is igény szerint szopnának. Ami fontos, h. kaja után, meg amúgy is néha, langyos vizes papírzsepivel törölgesd meg a pocakjukat, mert ilyenkor még nem szoktak tudni önállóan vécézni, az anyuka szokta őket nyalogatni ott, ez váltja ki az ingert náluk. Ezt érdemes elolvasnod: kiscica nevelési gyorstalpalló

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!