Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-05-29 17:55:24 362
Ezzel én is így vagyok. A nyurga, vékony, hosszú lábú macskákat én sem kedvelem. Az enyém házimacsekhoz képest elég jól néz ki. A szőre kicsit tömöttebb, puhább és sűrűbb, mint a környéken lakó többi macskáé. És a farka is érdekes, mert a töve jó vastag, a vége felé vékonyodik. Lehet, hogy ez valami keverékmacska. Ki tudja milyen ősei vannak...

De-de! Én is erre gondoltam. Előtte is nyalalkodott, de mos különösen. :)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-29 17:28:34 361

Még régebben kaptam egy könyvet, macskákról, abban volt benne a maine coon. Szeretem, mert nagyra nő. A vékonyka macsekokért nem vagyok oda. Mennél tömörebb, nagyobb, nehezebb, kandúrosan zömök, annál jobb.

 

De egy klasszikus sziáminak sem mondanék ellent. Ami még nincs túltenyésztve, s nem olyan hegyes a feje.

 

Te, ez a nézés, dagasztás nem azóta van, hogy otthonhagytad pár napra? S most örül, hogy otthon vagy? :-)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-29 15:38:47 356
Fogalmam sem volt mi az a maine coon. Most néztem meg a gugliban, hogy az valami vastag farkú macskafajta.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!