|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-29 17:28:34
|
361
|
Még régebben kaptam egy könyvet, macskákról, abban volt benne a maine coon. Szeretem, mert nagyra nő. A vékonyka macsekokért nem vagyok oda. Mennél tömörebb, nagyobb, nehezebb, kandúrosan zömök, annál jobb.
De egy klasszikus sziáminak sem mondanék ellent. Ami még nincs túltenyésztve, s nem olyan hegyes a feje.
Te, ez a nézés, dagasztás nem azóta van, hogy otthonhagytad pár napra? S most örül, hogy otthon vagy? :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-29 15:38:47
|
356
|
| Fogalmam sem volt mi az a maine coon. Most néztem meg a gugliban, hogy az valami vastag farkú macskafajta. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-23 19:15:46
|
350
|
| izé, maine coon... csak lelkesedésemben elírtam ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|