Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-05-29 17:28:34 361

Még régebben kaptam egy könyvet, macskákról, abban volt benne a maine coon. Szeretem, mert nagyra nő. A vékonyka macsekokért nem vagyok oda. Mennél tömörebb, nagyobb, nehezebb, kandúrosan zömök, annál jobb.

 

De egy klasszikus sziáminak sem mondanék ellent. Ami még nincs túltenyésztve, s nem olyan hegyes a feje.

 

Te, ez a nézés, dagasztás nem azóta van, hogy otthonhagytad pár napra? S most örül, hogy otthon vagy? :-)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-29 15:38:47 356
Fogalmam sem volt mi az a maine coon. Most néztem meg a gugliban, hogy az valami vastag farkú macskafajta.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-23 19:15:46 350
izé, maine coon... csak lelkesedésemben elírtam ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!