|
|
|
|
 |
Gyurco78
2009-05-29 16:03:47
|
39
|
Semmi közöm az építőiparhoz, csak néhány dolgot sk. csinálok, amolyan ezermester módjára :) Pl. full villanyszerelés, na ez nekem kb. 2 hónapig tartott a 47 nm-es lakásban (igaz, lett vagy 45 szerelvény), egy villanyszerelő valószínűleg 1 hét alatt végzett volna vele... Viszont lett volna vagy 300ezer a munkadíja. Na meg bontás, 1 közfal kivétele, 2x6 m3 konténer + vagy 60 sittes zsák, ezzel is elsz*rakodtam pár hétig (hétvégek, meg munka után). De pl. amikor a fürdőben fölszedték az aljzatot (7,5 m2), fél nap alatt kihordták, pedig jó nagy kupac volt. Ezért mondom, hogy a te 4 m2-es fürdődet kipakolni max. 2 nap, még ha nem is földszinten van (persze kérdés, hogy hová lehet a konténert lerakni). Víz-gáz-fűtés-vakolás-festés-hidegburkolás, ezeket inkább meghagyom a mestereknek...
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-29 13:52:59
|
38
|
Mostani kabelek,azok nme csoben futnak,tehat falat kell vesni.
Kosz a hozzaszolast.
Te milyen szakember vagy? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|