Keresés

Részletes keresés

Gyurco78 Creative Commons License 2009-05-29 16:03:47 39
Semmi közöm az építőiparhoz, csak néhány dolgot sk. csinálok, amolyan ezermester módjára :)
Pl. full villanyszerelés, na ez nekem kb. 2 hónapig tartott a 47 nm-es lakásban (igaz, lett vagy 45 szerelvény), egy villanyszerelő valószínűleg 1 hét alatt végzett volna vele...
Viszont lett volna vagy 300ezer a munkadíja.
Na meg bontás, 1 közfal kivétele, 2x6 m3 konténer + vagy 60 sittes zsák, ezzel is elsz*rakodtam pár hétig (hétvégek, meg munka után).
De pl. amikor a fürdőben fölszedték az aljzatot (7,5 m2), fél nap alatt kihordták, pedig jó nagy kupac volt. Ezért mondom, hogy a te 4 m2-es fürdődet kipakolni max. 2 nap, még ha nem is földszinten van (persze kérdés, hogy hová lehet a konténert lerakni).
Víz-gáz-fűtés-vakolás-festés-hidegburkolás, ezeket inkább meghagyom a mestereknek...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-29 13:52:59 38

Mostani kabelek,azok nme csoben futnak,tehat falat kell vesni.

Kosz a hozzaszolast.

Te milyen szakember vagy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!