Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-05-29 16:55:43 40
Nem feltétlen sok. Minden az adottságoktól függ...
Amennyiben 1 konténer elég, mérettől függően 25-35.
Esetleg területfoglalási engedély is kell. (az általában 3-5000/nap)
A sitthordás szintén eseti, ugyanis lehet hogy a földszintről kidobod az ablakon a konténerbe, de előfordulhat hogy az épület másik végéből 4. emeletről kell hordani...
Kicsit más áron szokott menni a kettő.
Tisztességgel látatlanba nem szokás árat mondani.
A hozzászólás:
Gyurco78 Creative Commons License 2009-05-29 12:24:51 37
A bontásra 100ezret még mindig sokallok...konténer kb. 20000 Ft, 2 ember max 2 napi munkája az egész.
A villanyvezeték cserénél nem biztos, hogy megúszod a falak körbevésését, főleg ha MM fali kábelek vannak most.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-29 11:55:17 36

Sziasztok!

Teljes furdoszoba felujitast szeretnek.2*2m.3.5 m magas.Kad helyett zuhanyzo lenne, uj mosdo,uj padloko, falicsempe, boilert be egy szekrenybe es feljebb emelni,

wc bevezettetese:az 50-es csohoz daralos,vagy uj ,110-es csovek konyhan keresztul az also szomszedtol,majd utana a bejarattol odavezetni,uj csaptelepek.

Azonkivul az egesz lakasban villanyvezetekcsere,konnektorok foldelese ,30 nm-es lakas,100 eves,korfolyosos berhaz.

Mi mennyibe fog nekem kerulni atlagaron?

Meg tudja valaki saccolni?

A bontasra 100 000 ft realis ar?

Csempe lenne zuhanynal 2.2 meterig,wc-nel mosdonal mellmagassagig,a tobbi falreszen csak festes. Tukor mellett ketoldalt lampatest.

Ha penzbol meg kijon,akkor kis,kerek ablak is.

Elore is kosz szepen.

a.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!