Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-05-29 17:05:50 41
Szia!

Arra figyelj, hogy az a bizonyos "kisablak" elég drága dolog.
Elsősorban olyanokra gondolok, hogy:
- Valószínűleg engedélyköteles
- Ehhez viszont statikus véleménye szükséges...
- Azt a falfelületet jó eséllyel újra kell festeni, színezni (adottságtól függően)
És természetesen ezen felül az ablak+beépítés (az előzőekhez képest elhanyagolható)
Gyurco78 Creative Commons License 2009-05-29 12:24:51 37
A bontásra 100ezret még mindig sokallok...konténer kb. 20000 Ft, 2 ember max 2 napi munkája az egész.
A villanyvezeték cserénél nem biztos, hogy megúszod a falak körbevésését, főleg ha MM fali kábelek vannak most.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-29 11:55:17 36

Sziasztok!

Teljes furdoszoba felujitast szeretnek.2*2m.3.5 m magas.Kad helyett zuhanyzo lenne, uj mosdo,uj padloko, falicsempe, boilert be egy szekrenybe es feljebb emelni,

wc bevezettetese:az 50-es csohoz daralos,vagy uj ,110-es csovek konyhan keresztul az also szomszedtol,majd utana a bejarattol odavezetni,uj csaptelepek.

Azonkivul az egesz lakasban villanyvezetekcsere,konnektorok foldelese ,30 nm-es lakas,100 eves,korfolyosos berhaz.

Mi mennyibe fog nekem kerulni atlagaron?

Meg tudja valaki saccolni?

A bontasra 100 000 ft realis ar?

Csempe lenne zuhanynal 2.2 meterig,wc-nel mosdonal mellmagassagig,a tobbi falreszen csak festes. Tukor mellett ketoldalt lampatest.

Ha penzbol meg kijon,akkor kis,kerek ablak is.

Elore is kosz szepen.

a.

Előzmény:
zsombi Creative Commons License 2009-05-13 14:01:25 35
Bakker, ezek 2004-es árak, akkor már nem lehetnek irányadóak :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!