Keresés

Részletes keresés

Zs.emu Creative Commons License 2018-12-30 15:06:39 22627

Szép napot. Kellemes ünnepeket

Most, böngészgettem mai nap a netet. Étermembránt keresek, s a google felhozta az index.hu oldalt ezzel kapcsolatban. S, így találtam rá itt, az étermembránra. Igaz, hogy már igen csak régi a bejegyzés 2009.05.28-as. amit ezzel kapcsolatban felraktál. Szükségem lenne étermembránra, ennyi év távlatában is tudnál esetleg segíteni, ezzel kapcsolatban? Mert, hogy akkor írtad tudsz szerezni.

Előre is köszönöm.

Szép napot. üdv. Zsolt

 

Laci169 Creative Commons License 2013-03-07 16:14:17 13231

Sziasztok ez az étermembrán mennyire bevált? arra gondolok h hogy állitom be h 37-38 fok legyen mivel nincs rajta állítási lehetőség? a másik kérdésem hogy mi a legjobb fűtés? mert msot szeretnék építeni egy gépet!

K. Pityú Creative Commons License 2013-02-25 18:52:58 12921

Szia Gyula!

 

Az lenne a kérdésem,hogy van-e még vagy tudsz -e még ilyet szerezni és hogy mennyibe kerülnek?

 

ibitke Creative Commons License 2011-05-13 11:44:32 6616

mennyiért ????

capricorn18 Creative Commons License 2009-05-28 23:30:31 2120
az étermembrán mi célt szolgál amúgy a keltetőben? mihez kell kötni? vagy hogy van ez?
A hozzászólás:
gyula.uw Creative Commons License 2009-05-28 21:16:22 2118
Helló sziasztok ..
Van étermembrámom meg ha kel valakinek tudok is szerezni amennyi kel:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!