|
|
|
|
 |
Zs.emu
2018-12-30 15:06:39
|
22627
|
Szép napot. Kellemes ünnepeket
Most, böngészgettem mai nap a netet. Étermembránt keresek, s a google felhozta az index.hu oldalt ezzel kapcsolatban. S, így találtam rá itt, az étermembránra. Igaz, hogy már igen csak régi a bejegyzés 2009.05.28-as. amit ezzel kapcsolatban felraktál. Szükségem lenne étermembránra, ennyi év távlatában is tudnál esetleg segíteni, ezzel kapcsolatban? Mert, hogy akkor írtad tudsz szerezni.
Előre is köszönöm.
Szép napot. üdv. Zsolt
|
|
 |
Laci169
2013-03-07 16:14:17
|
13231
|
Sziasztok ez az étermembrán mennyire bevált? arra gondolok h hogy állitom be h 37-38 fok legyen mivel nincs rajta állítási lehetőség? a másik kérdésem hogy mi a legjobb fűtés? mert msot szeretnék építeni egy gépet! |
|
 |
K. Pityú
2013-02-25 18:52:58
|
12921
|
Szia Gyula!
Az lenne a kérdésem,hogy van-e még vagy tudsz -e még ilyet szerezni és hogy mennyibe kerülnek?
|
|
 |
ibitke
2011-05-13 11:44:32
|
6616
|
mennyiért ???? |
|
 |
capricorn18
2009-05-28 23:30:31
|
2120
|
| az étermembrán mi célt szolgál amúgy a keltetőben? mihez kell kötni? vagy hogy van ez? |
|
A hozzászólás:
 |
gyula.uw
2009-05-28 21:16:22
|
2118
|
Helló sziasztok .. Van étermembrámom meg ha kel valakinek tudok is szerezni amennyi kel:-)  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|