Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-28 18:14:48 2258
Na, most nézem milyen szép kis ellentmondásba kerültem saját magammal:). Szóval, a sex színpadon nem kellene, h. konvencióvá váljon. Nem lehet elvárni, hogy ez a nézőknek természetes legyen, persze valakinek az, bár valaki meg hány tőle. Ennyi.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-28 18:09:02 2257
Miért lennének droidok? Azért mert nem tetszik nekik a mostani színház? De hát miért kellene h. mindenkinek tessen?! Jómagam a Jordán-érát szerettem, 12 dühös ember, Holdbeli csónakos, Tartuffe, III. Richard, Tovább is van... sorolhatnám. Nekem tetszett, és ezek közül egyik sem poros, a III. Richard kivételével most is a repertoáron vannak. Láttam a jeget, tetszett, tapsoltam, bár feleslegesnek tartottam az ilyen fokú meztelenséget. Azóta viszont nem jutottam el a Nemzetibe, valószínűleg Mátyássy Bence miatt megnézem a János vitézt, a többit nem hiszem.
Azt hiszem, "A" Nemzeti Színház egy olyan intézmény, kellene lenni, ami mindenkinek szerethető. Nem egy körnek, nem két körnek, mindenkinek. Most ez nem így van. Sajnos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!