Keresés

Részletes keresés

Nyafkamacska Creative Commons License 2009-05-28 12:07:06 1767
Természetesen :-(((
A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2009-05-28 12:06:42 1766
Nem azt szokta jelenteni. Ha van vevő pár thai babára, akkor legyártjuk nekik :-)
Meg aztán a következő cicája csak a jelenlegi után esedékes. Úgy 10 év múlva.
Előzmény:
csacsi1976 Creative Commons License 2009-05-28 11:55:24 1765
Én ezt úgy értelmeztem bár lehet naív vagyok hogy a következő cicáját szeretné ha az előzö kedves cicájától lenne. Vagy nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!