Keresés

Részletes keresés

csacsi1976 Creative Commons License 2009-05-28 11:55:24 1765
Én ezt úgy értelmeztem bár lehet naív vagyok hogy a következő cicáját szeretné ha az előzö kedves cicájától lenne. Vagy nem?
A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2009-05-28 11:46:26 1764
"nem szeretném ivartalanítani mert még lehet kell majd tőle macska"
Szerinted?
Előzmény:
csacsi1976 Creative Commons License 2009-05-28 11:13:12 1763
bocs nem védeni akarom őt de azt hiszem csak egyszerűen abban a sztereotípiában van mint sokan, köztük pl anyósom is hogy a kinti macska szaporodik és kész. Nem pénzért árul macskákat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!