|
|
|
|
 |
csacsi1976
2009-05-28 11:55:24
|
1765
|
| Én ezt úgy értelmeztem bár lehet naív vagyok hogy a következő cicáját szeretné ha az előzö kedves cicájától lenne. Vagy nem? |
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2009-05-28 11:46:26
|
1764
|
"nem szeretném ivartalanítani mert még lehet kell majd tőle macska" Szerinted? |
|
Előzmény:
 |
csacsi1976
2009-05-28 11:13:12
|
1763
|
| bocs nem védeni akarom őt de azt hiszem csak egyszerűen abban a sztereotípiában van mint sokan, köztük pl anyósom is hogy a kinti macska szaporodik és kész. Nem pénzért árul macskákat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|