Keresés

Részletes keresés

Nyafkamacska Creative Commons License 2009-05-28 11:46:26 1764
"nem szeretném ivartalanítani mert még lehet kell majd tőle macska"
Szerinted?
A hozzászólás:
csacsi1976 Creative Commons License 2009-05-28 11:13:12 1763
bocs nem védeni akarom őt de azt hiszem csak egyszerűen abban a sztereotípiában van mint sokan, köztük pl anyósom is hogy a kinti macska szaporodik és kész. Nem pénzért árul macskákat.
Előzmény:
Nyafkamacska Creative Commons License 2009-05-28 11:05:00 1762
Ha leírnám a véleményemet, kitiltanának. Így csak visszafogottan közlöm, hogy hányhatnékom van a szaporítóktól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!