|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2009-05-28 11:46:26
|
1764
|
"nem szeretném ivartalanítani mert még lehet kell majd tőle macska" Szerinted? |
|
A hozzászólás:
 |
csacsi1976
2009-05-28 11:13:12
|
1763
|
| bocs nem védeni akarom őt de azt hiszem csak egyszerűen abban a sztereotípiában van mint sokan, köztük pl anyósom is hogy a kinti macska szaporodik és kész. Nem pénzért árul macskákat. |
|
Előzmény:
 |
Nyafkamacska
2009-05-28 11:05:00
|
1762
|
| Ha leírnám a véleményemet, kitiltanának. Így csak visszafogottan közlöm, hogy hányhatnékom van a szaporítóktól. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|