|
|
|
|
 |
csacsi1976
2009-05-28 11:13:12
|
1763
|
| bocs nem védeni akarom őt de azt hiszem csak egyszerűen abban a sztereotípiában van mint sokan, köztük pl anyósom is hogy a kinti macska szaporodik és kész. Nem pénzért árul macskákat. |
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2009-05-28 11:05:00
|
1762
|
| Ha leírnám a véleményemet, kitiltanának. Így csak visszafogottan közlöm, hogy hányhatnékom van a szaporítóktól. |
|
Előzmény:
 |
microdrive
2009-05-28 00:23:13
|
1758
|
van egy sziámi lány macskám és mostanában szegény az elmúlt két évben állandóan fialt..nem maradt ki neki egy fialás sem...
nem szeretném ivartalanítani mert még lehet kell majd tőle macska...hogyan tudom megoldani hogy ne legyen hasas?
a doki szerint lehet neki adni tablettát..hetente...de kérdezem hogy adjam be neki a kis kapszulát hetente mikor a kajára tök finnyás..immel-ámmal eszik meg ezt azt...lenyomni a torkán meg hetente nem szeretném?
nem szobacica..állandóan találkozik a szomszéd kandúrokkal szal az elzárás nem megoldható...akinek van bármi tapasztalata ne tartsa magába ...:-)
üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|