Keresés

Részletes keresés

csacsi1976 Creative Commons License 2009-05-28 11:13:12 1763
bocs nem védeni akarom őt de azt hiszem csak egyszerűen abban a sztereotípiában van mint sokan, köztük pl anyósom is hogy a kinti macska szaporodik és kész. Nem pénzért árul macskákat.
A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2009-05-28 11:05:00 1762
Ha leírnám a véleményemet, kitiltanának. Így csak visszafogottan közlöm, hogy hányhatnékom van a szaporítóktól.
Előzmény:
microdrive Creative Commons License 2009-05-28 00:23:13 1758
van egy sziámi lány macskám és mostanában szegény az elmúlt két évben állandóan fialt..nem maradt ki neki egy fialás sem...

nem szeretném ivartalanítani mert még lehet kell majd tőle macska...hogyan tudom megoldani hogy ne legyen hasas?

a doki szerint lehet neki adni tablettát..hetente...de kérdezem hogy adjam be neki a kis kapszulát hetente mikor a kajára tök finnyás..immel-ámmal eszik meg ezt azt...lenyomni a torkán meg hetente nem szeretném?

nem szobacica..állandóan találkozik a szomszéd kandúrokkal szal az elzárás nem megoldható...akinek van bármi tapasztalata ne tartsa magába ...:-)

üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!