|
|
|
|
 |
Jegorka95
2009-05-26 19:49:24
|
353
|
Majd a hét végén teszek fel képeket, azért akkor, mert elég ügyifogyi vagyok számítástechnikailag és nem akarok bénázni, akkor meg lesz segítségem,aki vágja a témát. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-25 19:51:43
|
352
|
Ez egy megtévesztő cím ;-)
Fotó nincs a macskádról? Szívesen megnézném! |
|
Előzmény:
 |
Jegorka95
2009-05-25 17:53:13
|
351
|
Igen,már majd másfél éve boldog MC tulajdonos vagyok.Előzőleg egy nagyon kedves és szép perzsa cicám volt, de ő 11 évesen eltávozott az örök vadászmezőkre. Egy évig gyászoltam és azt mondtam nekem több macska nem kell, mert szörnyű elveszíteni . Aztán a családom , főleg a lányom ösztökélésére mégis elkezdtem az interneten cicákat nézegetni, de csak MC-t, mert 1996- ban láttam először kiállításon maine coone-t és teljesen lenyűgöztek. Mindig imádtam a macskákat, már kislány koromban is cicával játszottam és azt tologattam a babakocsiban , nem a hajas babámat. Így most is nagyon szeretek minden macsekot, legyen az mezei házi macska vagy pedigrés jószág, de a MC az nem macska, az egy kis mini tigris, imádom!
Most már csak az a kérdés, ezek után mit keresek én a macska nem kedvelők topikján ? Bár,azért látom nem vagyok itt egészen egyedül. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|