Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DINO Creative Commons License 2009-05-25 13:43:26 256
SPORT!
Előzmény:
IVÓ Creative Commons License 2009-05-24 16:37:37 255

Megint látták valahol...

 

"sx7 válasz | megnéz | könyvjelző 2009.05.24 16:14:42 © (104908)

Má megint itt vagy?

Feljutottatok?

 

:)

 

 

Viccet félre téve, ne gondoltd azt ,hogy nagy lesz különbség nektek jövőre, mint látható a Hali simán 3ik lett. Tehátt a dobogó a minimum cél :)

És azért én szeretlek, mert tudom ,hogy a szíved legmélyén szeretel bennünket :D

Előzmény: DINO (104883)"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!