|
|
|
|
 |
DINO
2009-05-25 14:16:37
|
104959
|
A ti bajnoki címetekben nekem egy igazi öröm van, hogy a lilák ismét nem nyertek semmit. :))
De azt ismét tudatosítanom kell, hogy az idei bajnokság (ahogy az előző kettő) is illegitim volt a a Fradi jogtalan kizárása miatt.
Nevezzük csak csonka bajnokságnak!
Remélem ti is józanul a helyén kezelitek majd...
|
|
A hozzászólás:
 |
sx7
2009-05-24 16:14:42
|
104914
|
Má megint itt vagy?
Feljutottatok?
:)
Viccet félre téve, ne gondoltd azt ,hogy nagy lesz különbség nektek jövőre, mint látható a Hali simán 3ik lett. Tehátt a dobogó a minimum cél :)
És azért én szeretlek, mert tudom ,hogy a szíved legmélyén szeretel bennünket :D |
|
Előzmény:
 |
DINO
2009-05-23 19:31:25
|
104889
|
| 10 pont. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|