Keresés

Részletes keresés

sx7 Creative Commons License 2009-05-24 16:14:42 104914

Má megint itt vagy?

Feljutottatok?

 

:)

 

 

Viccet félre téve, ne gondoltd azt ,hogy nagy lesz különbség nektek jövőre, mint látható a Hali simán 3ik lett. Tehátt a dobogó a minimum cél :)

És azért én szeretlek, mert tudom ,hogy a szíved legmélyén szeretel bennünket :D

A hozzászólás:
DINO Creative Commons License 2009-05-23 19:31:25 104889
10 pont. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!