|
|
|
|
 |
Jegorka95
2009-05-25 17:53:13
|
351
|
Igen,már majd másfél éve boldog MC tulajdonos vagyok.Előzőleg egy nagyon kedves és szép perzsa cicám volt, de ő 11 évesen eltávozott az örök vadászmezőkre. Egy évig gyászoltam és azt mondtam nekem több macska nem kell, mert szörnyű elveszíteni . Aztán a családom , főleg a lányom ösztökélésére mégis elkezdtem az interneten cicákat nézegetni, de csak MC-t, mert 1996- ban láttam először kiállításon maine coone-t és teljesen lenyűgöztek. Mindig imádtam a macskákat, már kislány koromban is cicával játszottam és azt tologattam a babakocsiban , nem a hajas babámat. Így most is nagyon szeretek minden macsekot, legyen az mezei házi macska vagy pedigrés jószág, de a MC az nem macska, az egy kis mini tigris, imádom!
Most már csak az a kérdés, ezek után mit keresek én a macska nem kedvelők topikján ? Bár,azért látom nem vagyok itt egészen egyedül. |
|
 |
Törölt nick
2009-05-23 19:15:46
|
350
|
| izé, maine coon... csak lelkesedésemben elírtam ... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-23 19:11:47
|
349
|
| Main coon-od van - de jó neked... |
|
Előzmény:
 |
Jegorka95
2009-05-23 10:51:08
|
346
|
| Ha a cicád tejfüggő és nem tudod róla leszoktatni, nyugodtan adjál neki laktóz mentes tejet. Egy liter 3-400 ft körül van, hűtőben felbontva eláll egy hétig és nem csak a cicád, hanem ti is nyugodtan fogyaszthatjátok. Íze nem rossz, csak a színe furcsa egy kicsit. Én laktózérzékeny vagyok, így más tej, tejföl stb be sem kerül a házba, így a cicám, aki egy maine coone, kezdettől ilyen tejet vagy tejfölt kap, ha kér és semmi baja tőle. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|