Keresés

Részletes keresés

Creative Commons License 2009-05-23 16:59:56 104882

Visszahozza legalább a 3000 eurókat? :-)

 

Micsoda egy szerencsétlen lúzer társaság ez az uppe. Szánalmasak.....

A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2009-05-23 16:57:06 104880
Megköszönném, ha nem brahiból ment volna. :o)
Na, jó, kösz! :o)

(A 86.-ban ment 6.5+ gól x3.50-ért és 7.5+ gól x13-ért, ha egyenlítenek is, pénzemnél vagyok, de azért ez így mégiscsak jobb.)

Remélem, ti is emlékeztek, hogy ez a Győr, aki most mindent elkövetett a győzelemért, ellenünk hogy lefeküdt. Bori meg igazi tapló lett...
Előzmény:
triman Creative Commons License 2009-05-23 16:53:12 104879
Gratulálok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!