|
|
|
|
 |
Té
2009-05-23 16:59:56
|
104882
|
Visszahozza legalább a 3000 eurókat? :-)
Micsoda egy szerencsétlen lúzer társaság ez az uppe. Szánalmasak..... |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2009-05-23 16:57:06
|
104880
|
Megköszönném, ha nem brahiból ment volna. :o) Na, jó, kösz! :o)
(A 86.-ban ment 6.5+ gól x3.50-ért és 7.5+ gól x13-ért, ha egyenlítenek is, pénzemnél vagyok, de azért ez így mégiscsak jobb.)
Remélem, ti is emlékeztek, hogy ez a Győr, aki most mindent elkövetett a győzelemért, ellenünk hogy lefeküdt. Bori meg igazi tapló lett... |
|
Előzmény:
 |
triman
2009-05-23 16:53:12
|
104879
|
| Gratulálok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|