Keresés

Részletes keresés

i_3_14 Creative Commons License 2009-05-23 21:04:12 104892
Csak jovore lesznek profik :)
triman Creative Commons License 2009-05-23 16:53:12 104879
Gratulálok!
Creative Commons License 2009-05-23 16:52:24 104878
Te tucc valamit vazze! :-)
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2009-05-23 16:22:06 104875
Szünetben megtoltam a győrieket x11-ért apróval, csak az érzés kedvéért. :o)
Nemigen nyernek, ha kicsit is profik a lilák, odateszik magukat ma.
Előzmény:
züfec Creative Commons License 2009-05-23 15:49:34 104869
Milyen jó kis meccs LEHET ez a Győr-Uppe, a 43. percben már 2-3!

Mondjuk simán telibeszarom :))), inkább nézem, hogy mi alkot a Wolfsburg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!