|
|
|
|
 |
i_3_14
2009-05-23 21:04:12
|
104892
|
| Csak jovore lesznek profik :) |
|
 |
triman
2009-05-23 16:53:12
|
104879
|
| Gratulálok! |
|
 |
Té
2009-05-23 16:52:24
|
104878
|
| Te tucc valamit vazze! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2009-05-23 16:22:06
|
104875
|
Szünetben megtoltam a győrieket x11-ért apróval, csak az érzés kedvéért. :o) Nemigen nyernek, ha kicsit is profik a lilák, odateszik magukat ma. |
|
Előzmény:
 |
züfec
2009-05-23 15:49:34
|
104869
|
Milyen jó kis meccs LEHET ez a Győr-Uppe, a 43. percben már 2-3!
Mondjuk simán telibeszarom :))), inkább nézem, hogy mi alkot a Wolfsburg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|