|
|
|
|
 |
BöPö
2009-05-30 18:19:13
|
364
|
Köszönöm a segítséget,úgy csináltam ahogy írtad! Már elmúltak 3 hetesek,szépen fejlődnek,már a foguk is nő. :-)) Viszont 2 napja hasmenésük van,hiába keverem sűrűbbre a tápjukat.Mit tudnék adni nekik? |
|
 |
Törölt nick
2009-05-29 15:44:17
|
357
|
De furik ezek a macskák, hogy a hasukat kell törölgetni? Ha nem tudnak maguktól tojni, én inkább a seggüket törölgettem volna. Remélem nem olyanok lesznek, mint az enyém, aki nagyon korán ell lett választva az anyjától, mert akkor később nem lesz ilyen gond. |
|
A hozzászólás:
 |
ody42
2009-05-23 13:10:13
|
348
|
| Szia! Valószínűleg jelzik neked. Addig etesd őket, míg kérik. Szopni is igény szerint szopnának. Ami fontos, h. kaja után, meg amúgy is néha, langyos vizes papírzsepivel törölgesd meg a pocakjukat, mert ilyenkor még nem szoktak tudni önállóan vécézni, az anyuka szokta őket nyalogatni ott, ez váltja ki az ingert náluk. Ezt érdemes elolvasnod: kiscica nevelési gyorstalpalló |
|
Előzmény:
 |
BöPö
2009-05-23 12:50:49
|
347
|
Sziasztok! Lehet nem a legjobb topikba írom a gondomat,de csak ezt találtam. Elütötték a macskánkat,3 kiscica maradt utána.2 hetesek, "macskatejet" vettem nekik,4-5 óránként etetem őket egy pipettával. A kérdés,hogy mennyit esznek meg egyszerre?Nem szeretném sem alul sem túltáplálni őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|