|
|
|
|
 |
ody42
2009-05-23 13:10:13
|
348
|
| Szia! Valószínűleg jelzik neked. Addig etesd őket, míg kérik. Szopni is igény szerint szopnának. Ami fontos, h. kaja után, meg amúgy is néha, langyos vizes papírzsepivel törölgesd meg a pocakjukat, mert ilyenkor még nem szoktak tudni önállóan vécézni, az anyuka szokta őket nyalogatni ott, ez váltja ki az ingert náluk. Ezt érdemes elolvasnod: kiscica nevelési gyorstalpalló |
|
A hozzászólás:
 |
BöPö
2009-05-23 12:50:49
|
347
|
Sziasztok! Lehet nem a legjobb topikba írom a gondomat,de csak ezt találtam. Elütötték a macskánkat,3 kiscica maradt utána.2 hetesek, "macskatejet" vettem nekik,4-5 óránként etetem őket egy pipettával. A kérdés,hogy mennyit esznek meg egyszerre?Nem szeretném sem alul sem túltáplálni őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|