|
|
|
|
 |
rausch1961
2009-07-03 21:41:33
|
162
|
| Biobrikett Szia ! Légyszíves a beszerzési lehetőségről többet elárulni! (fabrikett) Szállítással együtt!(monita007@freemail.hu) Dunaharasztiba. Köszi!
|
|
A hozzászólás:
 |
Biobrikett
2009-05-21 00:00:17
|
141
|
| Tatabányán van 3000 ft-ért fabrikett! |
|
Előzmény:
 |
cooperbudapest
2009-04-29 14:57:30
|
139
|
| Én 4.000-ért vettem nemrég a brikettet Budapesten egy gyártótól. Állítólag csak keményfából van és valóban sokáig tartotta a meleget, meg vagyok vele elégedve. Csak 10 zsákot vettem (100 kg), de állítólag nagyobb mennyiségnél még valamit lehet is alkudni az árból. Vagy tud valaki olcsóbbat esetleg? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|