Keresés

Részletes keresés

butger Creative Commons License 2009-05-20 15:18:05 62

Szerintem, ha a közös képviselőn múlik a dolog, akkor elég sokára fogunk csatlakozni a UPC-hez! :(
Nekem a hölgy a telefonban azt mondta, hogy ő keresi fel a közös képviselőt. Meg is adtam a telefonszámát.

Vízért és fűtésért mikor kell majd fizetni??? Vagy majd ráérünk mi is hónapok múlva kifizetni a számlákat???

Közgyűlés? Én már nem bízok az e havi közgyűlésben! Bár csodák még történhetnek! :)
A hozzászólás:
havefun Creative Commons License 2009-05-20 11:28:36 61
Írtam én is a UPC-nek. Felhívtak a következő nap telefonon. Említettem, hogy több lakó is érdeklődött a szolgáltatás iránt. Biztattak, hog jók az esélyeink, mivel az utcában van kihúzva kábel, így elméletileg nem nagy gond behozni a házba.

Közös képviselőt tájékoztatta már valaki a témában? Gondolom neki tudnia kell róla, rajta keresztül mehetne a dolog!
Előzmény:
butger Creative Commons License 2009-05-14 14:26:35 49
UPC

Én a honlapjukon írtam nekik email-t, hogy miért nem lehet őket elérni ezen a címen! Kicsit szívhez szólóan fogalmaztam meg a levelet! Aztán jött két email és tegnap megkerestek telefonon is! Amikor mondtam a képviselő hölgynek, hogy egy 170 lakásos társasházról van szó, akkor hallani lehetett a hangján, hogy meglepődött és örült a létszámnak, igaz megjegyeztem, hogy eddig kb. 100 lakás van eladva és a hogy a T-Home már jó ideje jelen van! Ez egyáltalán nem zavarta! :)

Szóval vagy keresd meg őket te is email-en keresztül, vagy esetleg valamilyen formában megadhatom a hölgy telefonszámát! Nem hiszem, hogy zavarná a dolog, hogyha te is megsürgetnéd a dolgot! Gondolom nekik is az az érdekük, hogy minél hamarabb szolgáltassanak nálunk is!
Én eddig türelmes, voltam és most már, hogy elindult "valami", így meg is várom, hogy elérhető legyen a UPC.

A közgyűlést nem tudom, hogy milyen formában lehetne megsürgetni!? Talán állandóan zaklatni kellene a közös képviselőt telefonon!? Vagy esetleg, írjunk egy kérelmet, hogy azonnal követeljük a közgyűlést, ezt ki lehetne a lépcsőházakban rakni és mindenki az aláírásával hozzájárulhatna. Aztán ha összegyűltek az aláírások, akkor vagy postára adnánk a kérelmet, vagy személyesen is be lehetne vinni!

Mivel van egy olyan megérzésem, hogy nem lesz még a jövő héten sem közgyűlés, mert arról meg időben kellene tájékoztatnia a "kedves" közös képviselőnek! :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!