|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-19 15:56:58
|
335
|
El tudom képzelni, hogy dühös vagy. Sajnalom, hogy ennyi gondot okoz.
De ha ilyen hígat kakál, valami nem stimmel. Sok puha macskaját kapott?
Pincébe raktad? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-19 15:28:41
|
334
|
Utálom ezt a mocskos dögöt! 3 nap alatt kétszer szart be már megint. :( Azt hittem végre abbahagyta ezt a szokását, mert már hetek óta nem csinált be. Erre tessék. Ma reggel pont készültem elmenni otthonról, már az előszobában voltam. Szóval nyugodtan szólhatott volna, hogy ki kell mennie. Vagy legalább ha odaül az ajtó elé, kiengedtem volna. De csak a hangot és a bűzt éreztem, mert bebújt a felső szintre vezető lépcső alá és odacsinált. Ahogy mentem felé, rögtön tudta, hogy rosszat csinált, mert rohant előlem a szaros seggével. Amikor sikerült sarokba szorítanom, fújt és harapott. Ráadásul nem ám normális "kolbászkákat" csinált, mint más normális macskák, hanem olyan állagút, mint a tehénlepény, hogy minél nehezebb legyen feltakarítani. Most nagyon dühös vagyok rá! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|