Keresés

Részletes keresés

Leslie07 Creative Commons License 2011-12-16 15:52:35 2361

Az ÁFÁT elfelejtetted hozzáadni. 100 EUR+ ÁFA

 

Ez sem rossz ár.

 

Átkuldenéd a gyártó címét és elérhetoségét?

rausch1961 Creative Commons License 2009-06-28 21:21:54 156
Eldorádó! Szia ! Légyszíves a beszerzési lehetőségről többet elárulni! (fabrikett) Szállítással együtt!(monita007@freemail.hu) Dunaharasztiba. Köszi!

ordii Creative Commons License 2009-05-21 08:37:22 144
És mit adtok hozzá hogy ilyen randa szürke színe van? Mert hogy nem a fától az tuti:)
zordonC3 Creative Commons License 2009-05-21 07:52:01 143
támogatom hogy 30 hozzászólás alatt ne linkelhessen senki képet és webcímet. Utálom a reklámszagú hozzászólókat. Még annyit így reggel hogy csesszelek meg vegyél helyet az indexen ha hirdetni akarsz ne az én időmet rabold. Spamet is küldesz?
A hozzászólás:
Eldoradó Creative Commons License 2009-05-18 22:19:43 140
Nekem ilyen brikettem van:
100% keményfa

Sajnos Kelet-Magyarországon van a telephely!
Ár: 100 EUR/tonna

Szállítás megoldható!

Brikett jellemzői:
100%-ban keményfa porból és forgácsból gyártott RUF brikett.
Téglatest alakú termék, méretei: 150 mm x 85 mm x 63 mm
Fűtőértéke: 18-19 MJ/kg
Nedvességtartalom: 3,5 - 4,3 %
SEMMILYEN HOZZÁADOTT VEGYI ANYAGOT NEM TARTALMAZ!
Csomagolás: kb. 20 kg-os műanyag fóliazsák.

Tanács vásárláshoz:
Nagyon fontos az alapanyag előkészítése. A mi termékünk bútorgyártó cég, keményfa fűrészpor és forgácsából készül. Ez garantálja az alacsony nedvességtartalmát.
Sajnos azok a gyártók akik forgácsot vásárolnak fel, majd szárítanak (vagy nem) nem tudják igazából tartani az alacsony nevességtartalmat, mert az alapos szárítás megnöveli a költségeket. Szárítás hiánya pedig rontja a brikett fűtőértékét és ekkor joggal gondoljuk, hogy át lettünk verve.
Előzmény:
cooperbudapest Creative Commons License 2009-04-29 14:57:30 139
Én 4.000-ért vettem nemrég a brikettet Budapesten egy gyártótól. Állítólag csak keményfából van és valóban sokáig tartotta a meleget, meg vagyok vele elégedve. Csak 10 zsákot vettem (100 kg), de állítólag nagyobb mennyiségnél még valamit lehet is alkudni az árból. Vagy tud valaki olcsóbbat esetleg?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!