|
|
|
|
 |
Leslie07
2011-12-16 15:52:35
|
2361
|
Az ÁFÁT elfelejtetted hozzáadni. 100 EUR+ ÁFA
Ez sem rossz ár.
Átkuldenéd a gyártó címét és elérhetoségét? |
|
 |
rausch1961
2009-06-28 21:21:54
|
156
|
| Eldorádó! Szia ! Légyszíves a beszerzési lehetőségről többet elárulni! (fabrikett) Szállítással együtt!(monita007@freemail.hu) Dunaharasztiba. Köszi! |
|
 |
ordii
2009-05-21 08:37:22
|
144
|
| És mit adtok hozzá hogy ilyen randa szürke színe van? Mert hogy nem a fától az tuti:) |
|
 |
zordonC3
2009-05-21 07:52:01
|
143
|
| támogatom hogy 30 hozzászólás alatt ne linkelhessen senki képet és webcímet. Utálom a reklámszagú hozzászólókat. Még annyit így reggel hogy csesszelek meg vegyél helyet az indexen ha hirdetni akarsz ne az én időmet rabold. Spamet is küldesz? |
|
A hozzászólás:
 |
Eldoradó
2009-05-18 22:19:43
|
140
|
Nekem ilyen brikettem van:

Sajnos Kelet-Magyarországon van a telephely! Ár: 100 EUR/tonna
Szállítás megoldható!
Brikett jellemzői: 100%-ban keményfa porból és forgácsból gyártott RUF brikett. Téglatest alakú termék, méretei: 150 mm x 85 mm x 63 mm Fűtőértéke: 18-19 MJ/kg Nedvességtartalom: 3,5 - 4,3 % SEMMILYEN HOZZÁADOTT VEGYI ANYAGOT NEM TARTALMAZ! Csomagolás: kb. 20 kg-os műanyag fóliazsák.
Tanács vásárláshoz: Nagyon fontos az alapanyag előkészítése. A mi termékünk bútorgyártó cég, keményfa fűrészpor és forgácsából készül. Ez garantálja az alacsony nedvességtartalmát. Sajnos azok a gyártók akik forgácsot vásárolnak fel, majd szárítanak (vagy nem) nem tudják igazából tartani az alacsony nevességtartalmat, mert az alapos szárítás megnöveli a költségeket. Szárítás hiánya pedig rontja a brikett fűtőértékét és ekkor joggal gondoljuk, hogy át lettünk verve.
|
|
Előzmény:
 |
cooperbudapest
2009-04-29 14:57:30
|
139
|
| Én 4.000-ért vettem nemrég a brikettet Budapesten egy gyártótól. Állítólag csak keményfából van és valóban sokáig tartotta a meleget, meg vagyok vele elégedve. Csak 10 zsákot vettem (100 kg), de állítólag nagyobb mennyiségnél még valamit lehet is alkudni az árból. Vagy tud valaki olcsóbbat esetleg? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|