Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2009-05-18 21:34:55 3829
:))
A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2009-05-18 21:25:55 3828
Ja és utólagos engedelmeddel -újból sírva- kimásoltam a versedet unicum kedvelő barátunknak.
Utána már csak azért folyt a könnyem, mert a gép 2006-tól kezdte a nyomtatást és 2008-ig nem sikerült leállítanom:O))
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2009-05-16 17:01:36 3826
Még jó, hogy mi 2-en itt vagyunk! Szia! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!