Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2009-05-18 21:25:55 3828
Ja és utólagos engedelmeddel -újból sírva- kimásoltam a versedet unicum kedvelő barátunknak.
Utána már csak azért folyt a könnyem, mert a gép 2006-tól kezdte a nyomtatást és 2008-ig nem sikerült leállítanom:O))
asta Creative Commons License 2009-05-18 21:15:12 3827
Még jó! - jól számoltam majd egy év? - pörgős a társalgás:O)))

...
Azóta pedig saját mókusom, cinkéim és rigóm van. A kutyám meg kergeti a macskákat.
Békében és boldogságban élünk egy vadászmentes vadászházban:O))
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2009-05-16 17:01:36 3826
Még jó, hogy mi 2-en itt vagyunk! Szia! :)
Előzmény:
asta Creative Commons License 2008-11-12 19:30:39 3825
Miután Tangua - az alapos és gondos - rögtön észrevett még a border collies topicban is, gyorsan benéztem ide is, hogy üdvözöljem az egész díszes és elveszett társaságot.

És itt találtam a receptet - most is sírok tőle:O)))))))))

Ki mit lőtt?

Kutyát remélem nem.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!