|
|
|
|
 |
asta
2009-05-18 21:25:55
|
3828
|
Ja és utólagos engedelmeddel -újból sírva- kimásoltam a versedet unicum kedvelő barátunknak. Utána már csak azért folyt a könnyem, mert a gép 2006-tól kezdte a nyomtatást és 2008-ig nem sikerült leállítanom:O)) |
|
 |
asta
2009-05-18 21:15:12
|
3827
|
Még jó! - jól számoltam majd egy év? - pörgős a társalgás:O)))
... Azóta pedig saját mókusom, cinkéim és rigóm van. A kutyám meg kergeti a macskákat. Békében és boldogságban élünk egy vadászmentes vadászházban:O)) |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2009-05-16 17:01:36
|
3826
|
| Még jó, hogy mi 2-en itt vagyunk! Szia! :) |
|
Előzmény:
 |
asta
2008-11-12 19:30:39
|
3825
|
Miután Tangua - az alapos és gondos - rögtön észrevett még a border collies topicban is, gyorsan benéztem ide is, hogy üdvözöljem az egész díszes és elveszett társaságot.
És itt találtam a receptet - most is sírok tőle:O)))))))))
Ki mit lőtt?
Kutyát remélem nem..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|