|
|
|
|
 |
lecki
2009-05-16 19:17:54
|
332
|
Nem tudom, hogy hol laksz, de az ivartalanítás nálunk (Tapolca) is "csak" 10 000 Ft-ba kerül. A Neked mondod árat rettenetesen sokallom. |
|
 |
ody42
2009-05-16 13:36:26
|
330
|
Az nagyon sok, szerintem is telefonálj körbe! Én egy elég drága rendelőbe járok, mert egész héten (hétvégén is) egész napos rendelés van, amit megfizettetnek azért, de ott is 12 v. 13 volt, már pontosan nem emlékszem.
De jó hír, h. elvileg a duzzanatok is megszűnnek az ivartalanítással! Majd számolj be az időpontról, h. drukkolhassunk! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-16 12:54:01
|
329
|
Gesztagének tapadnak kórosan a cicám tejmirigyéhez, ettől van a duzzanat. Súlyosabb esetben be is keményedhetnek az emlői és ki is sebesedhetnek, fekélyesedhetnek. Ezért lehetőleg minél előbb ivartalanítani kell, az sem gond, ha közben tüzel. Ezt mondta a doki. Mondjuk ezt eddig is tudtuk... Előtte be kell jelentkezni időpontra. Időpontot telefonon is lehet kérni. A költség 14-16eFt. Hétfőn még körbetelefonálok a többi állatorvoshoz is, hátha van ahol olcsóbban vállalják. Megnézem azokat az alapítványokat is amit írtatok. A cicámon úgy veszem észre, hogy kezd túlesni a tüzelés mélypontján. Most már sokkal ritkábban adja azt a fura hangot és tartja a hátsóját. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|