Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-05-15 13:23:48 328

Üdv! Nekem is volt Cila és Gizi nevű macska az életemben :-)

 

Utóbbiról csak annyit, hogy kandúr volt :-) Az utolsó előtti macskám volt, nyugodjék. Cila ellenben még nagyimhoz tartozott, s rendszeresen hozta a kölykeit bemutatni.

A hozzászólás:
stangli2 Creative Commons License 2009-05-15 13:00:07 327

Néhai Cila cicámnak is én voltam az első akinek felkínálta magát..:-)

Szerintem menj el a dokihoz és beszéld meg vele, mi a legjobb megoldás, ő biztosan tudja.. de látom ez már megfogalmazódott benned. Én is így jártam Gizivel, még fiatal volt, gondoltam ráérek őt majd a kutyák után ivartalanítani, aztán szépen bekapta a legyet. Négy cicát ellett, mind lány volt. Nehezen találtam nekik gazdát, nem sokon múlt, hogy a nyakamon maradnak. Mihejt abba hagyta a szoptatást vittem a kés alá. Mondta a doki, találkozott olyan esettel, hogy a szoptatós macska már ivarzott.. Szerencsére most már ilyen gondunk nincsen..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!