|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-14 10:36:19
|
324
|
:-) Csöppet zavarba ejtő :-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-13 22:30:53
|
321
|
Persze, tudom én azt! :) Csak olyan mintha azt hinné, hogy én egy fiúmacska vagyok és azért tartja annyira felém a hátsóját. :) Mindig hozza oda hozzám, én meg mindig elzavarom. Van amikor nem is akarja elvinni. Na meg elég csak ránéznem és rögtön emelgeti a farkát és közben olyan turbékoló hangot ad, mint egy galamb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|