|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-14 10:36:35
|
325
|
| Ez a jó megfogalmazás! Én is erre gondoltam. |
|
A hozzászólás:
 |
ody42
2009-05-14 08:31:08
|
323
|
| Nem is szeretnek ilyenkor műteni az állatdokik, mert erősebb a vérzés, mikor tüzelnek. Viszont ha vége, akkor meg érdemes lenne minél hamarabb, nehogy újrakezdje. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-13 22:20:39
|
319
|
Ahogy ody is írja viccből kérdeztem, hogy mit vár tőlem. Nem igaz, hogy nem veszi észre, hogy nem vagyok fiúmacska! :)
Akarom ivartalanítani, de azt nem gondoltam, hogy ez ilyen sürgős. Mert a szavaidból azt veszem ki, hogy azonnal vinnem kéne az orvoshoz. Gondoltam, hogy jobba az ha megvárom még ő is visszaáll a rendes kerékvágásba. Vagyis ha nem tüzel, talán kevésbé viseli meg az ivartalanítás. Na meg a mellduzzanatokban is majdnem biztos vagyok, hogy hormonális oka van, mert pont tüzelés előtt egy héttel kezdett el megjelenni. Talán ha már nem tüzel, az is leapad. Majd megkérdezem az állatorvost, úgyis hétvégén készültünk menni hozzá. Ezért is gondoltam, hogy ráér akkor megbeszélni vele ezt. Pont most olvastam, hogy a tejmirigy-hiperpláziás macskát is lehet ivartalanítani, csak akkor oldalról kell "kibelezni" szegényt. Meg ez a legkisebb ok, de nem is igazán érek rá mostanában. Szerintem ma sem fogok 2-nél előbb ágyba kerülni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|