|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-13 22:27:24
|
320
|
Ki a kertbe semmiképp nem engedem. Csak úgy megy ki naponta pár percre, hogy én is ott vagyok vele. A bezárást úgy értem, hogy a pincében nem szeret lenni. Oda általában éjszaka viszem csak le, hogy tudjak tőle aludni. Nappal bent van a lakásban. Amikor nem vagyok otthon, becsukom az összes ajtót, hogy csak az előszobában tudjon kolbászolni. Így is be van zárva, de talán jobb neki így, mint a pincében a sötétben.
Értem már. Nem, ilyen kárt nem tud okozni. A pincében csak a kazánház van, kertiszerszámok, meg néhány lom-lom. Úgy vettem észre, azt direkt élvezi, hogy pl a dobozok között tud bújkálni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-13 17:52:34
|
317
|
"Csak szegényt sajnálom egész napra bezárni. Kárt nagyon nem tud okozni, nem tudom mire gondolsz..."
Döntsd el, mi okoz nagyobb gondot a macskának (s neked), ha be van zárva egész nap, vagy odakint "barátkozik" egy kandúrral, s úgy lesz vemhes, hogy ott van még ez a gyulladás is...
A károkozást úgy értettem, hogy esetleg nem rúghat-e le egy sor befőttet a helyéről, írtad, hogy felugrál a bútorokra a lakásban. Nálunk a pincében volt egy kamra-rész, ott volt répa, befőtt, alma a polcokon, nem tudom, Nálad nincs-e ilyen rész a pincében, ahol esetleg a bezárt macska kárt okozhat, esetleg az eltett zöldségekre kakálva stb. Ilyesmire gondotlam. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-13 10:04:17
|
314
|
Ha csak pár nap, azt talán kibírjuk... Persze. Ha becsukom a pinceajtót, akkor nem tud kijönni. Csak szegényt sajnálom egész napra bezárni. Kárt nagyon nem tud okozni, nem tudom mire gondolsz... A legviccesebb, hogy mikor végre összegömbölyödött és elaludt és szóltam neki, még a fejét sem emelte föl, de a hangra már emelgette a farkát. Nekem is mutogatja a seggét, nem tudom mit vár tőlem szegény megkergült macskám... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|