|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-13 22:20:39
|
319
|
Ahogy ody is írja viccből kérdeztem, hogy mit vár tőlem. Nem igaz, hogy nem veszi észre, hogy nem vagyok fiúmacska! :)
Akarom ivartalanítani, de azt nem gondoltam, hogy ez ilyen sürgős. Mert a szavaidból azt veszem ki, hogy azonnal vinnem kéne az orvoshoz. Gondoltam, hogy jobba az ha megvárom még ő is visszaáll a rendes kerékvágásba. Vagyis ha nem tüzel, talán kevésbé viseli meg az ivartalanítás. Na meg a mellduzzanatokban is majdnem biztos vagyok, hogy hormonális oka van, mert pont tüzelés előtt egy héttel kezdett el megjelenni. Talán ha már nem tüzel, az is leapad. Majd megkérdezem az állatorvost, úgyis hétvégén készültünk menni hozzá. Ezért is gondoltam, hogy ráér akkor megbeszélni vele ezt. Pont most olvastam, hogy a tejmirigy-hiperpláziás macskát is lehet ivartalanítani, csak akkor oldalról kell "kibelezni" szegényt. Meg ez a legkisebb ok, de nem is igazán érek rá mostanában. Szerintem ma sem fogok 2-nél előbb ágyba kerülni. |
|
 |
ody42
2009-05-13 17:24:41
|
316
|
Szerintem viccből kérdezte, mármint, h. mit vár tőle "szexuálisan" :)
Piss akarja ivartalaníttatni, csak az a kérdés, hogy a mellduzzanatok, és az erre kapott gyulladáscsökkentők mennyire kavarnak be ennek. Nyilván erre csak egy doki tud válaszolni.
Apropó, van valahol a süllyesztőben egy "állatorvosnál járt a macskám" topic, ott elég hasznosakat szokott válaszolni az oda írogató állatorvos koma. |
|
A hozzászólás:
 |
lecki
2009-05-13 16:39:02
|
315
|
Mit vár el Töled, hát segítséget!
Ha nem akarod ivartalaníttatni, akkor megoldás az anti-baby tabletta. Szintén az állatorvosnál lehet kapni, bár ezt nem találom valami jó megoldásnak, mert azt akkor egy életen keresztül kell szedni, s mindig a pontos beadási idöket betartani, mert különben mindennek dacára is baj eshet. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-13 10:04:17
|
314
|
Ha csak pár nap, azt talán kibírjuk... Persze. Ha becsukom a pinceajtót, akkor nem tud kijönni. Csak szegényt sajnálom egész napra bezárni. Kárt nagyon nem tud okozni, nem tudom mire gondolsz... A legviccesebb, hogy mikor végre összegömbölyödött és elaludt és szóltam neki, még a fejét sem emelte föl, de a hangra már emelgette a farkát. Nekem is mutogatja a seggét, nem tudom mit vár tőlem szegény megkergült macskám... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|