|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-13 17:52:34
|
317
|
"Csak szegényt sajnálom egész napra bezárni. Kárt nagyon nem tud okozni, nem tudom mire gondolsz..."
Döntsd el, mi okoz nagyobb gondot a macskának (s neked), ha be van zárva egész nap, vagy odakint "barátkozik" egy kandúrral, s úgy lesz vemhes, hogy ott van még ez a gyulladás is...
A károkozást úgy értettem, hogy esetleg nem rúghat-e le egy sor befőttet a helyéről, írtad, hogy felugrál a bútorokra a lakásban. Nálunk a pincében volt egy kamra-rész, ott volt répa, befőtt, alma a polcokon, nem tudom, Nálad nincs-e ilyen rész a pincében, ahol esetleg a bezárt macska kárt okozhat, esetleg az eltett zöldségekre kakálva stb. Ilyesmire gondotlam. |
|
 |
lecki
2009-05-13 16:39:02
|
315
|
Mit vár el Töled, hát segítséget!
Ha nem akarod ivartalaníttatni, akkor megoldás az anti-baby tabletta. Szintén az állatorvosnál lehet kapni, bár ezt nem találom valami jó megoldásnak, mert azt akkor egy életen keresztül kell szedni, s mindig a pontos beadási idöket betartani, mert különben mindennek dacára is baj eshet. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-13 10:04:17
|
314
|
Ha csak pár nap, azt talán kibírjuk... Persze. Ha becsukom a pinceajtót, akkor nem tud kijönni. Csak szegényt sajnálom egész napra bezárni. Kárt nagyon nem tud okozni, nem tudom mire gondolsz... A legviccesebb, hogy mikor végre összegömbölyödött és elaludt és szóltam neki, még a fejét sem emelte föl, de a hangra már emelgette a farkát. Nekem is mutogatja a seggét, nem tudom mit vár tőlem szegény megkergült macskám... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-13 09:55:30
|
313
|
Nem tudom, meddig tart, de Lecki már válaszolt is.
Pincébe be tudod zárni ezekre a napokra úgy, hogy ne menjen ki, és ne tegyen nagy kárt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|