Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-05-13 17:52:34 317

"Csak szegényt sajnálom egész napra bezárni. Kárt nagyon nem tud okozni, nem tudom mire gondolsz..."

 

Döntsd el, mi okoz nagyobb gondot a macskának (s neked), ha be van zárva egész nap, vagy odakint "barátkozik" egy kandúrral, s úgy lesz vemhes, hogy ott van még ez a gyulladás is...

 

A károkozást úgy értettem, hogy esetleg nem rúghat-e le egy sor befőttet a helyéről, írtad, hogy felugrál a bútorokra a lakásban. Nálunk a pincében volt egy kamra-rész, ott volt répa, befőtt, alma a polcokon, nem tudom, Nálad nincs-e ilyen rész a pincében, ahol esetleg a bezárt macska kárt okozhat, esetleg az eltett zöldségekre kakálva stb. Ilyesmire gondotlam.

lecki Creative Commons License 2009-05-13 16:39:02 315

 

Mit vár el Töled, hát segítséget!

Ha nem akarod ivartalaníttatni, akkor megoldás az anti-baby tabletta. Szintén az állatorvosnál lehet kapni, bár ezt nem találom valami jó megoldásnak, mert azt akkor egy életen keresztül kell szedni, s mindig a pontos beadási idöket betartani, mert különben mindennek dacára is baj eshet.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-13 10:04:17 314
Ha csak pár nap, azt talán kibírjuk...
Persze. Ha becsukom a pinceajtót, akkor nem tud kijönni. Csak szegényt sajnálom egész napra bezárni. Kárt nagyon nem tud okozni, nem tudom mire gondolsz...
A legviccesebb, hogy mikor végre összegömbölyödött és elaludt és szóltam neki, még a fejét sem emelte föl, de a hangra már emelgette a farkát. Nekem is mutogatja a seggét, nem tudom mit vár tőlem szegény megkergült macskám...
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-13 09:55:30 313

Nem tudom, meddig tart, de Lecki már válaszolt is.

 

Pincébe be tudod zárni ezekre a napokra úgy, hogy ne menjen ki, és ne tegyen nagy kárt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!