|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-13 10:04:17
|
314
|
Ha csak pár nap, azt talán kibírjuk... Persze. Ha becsukom a pinceajtót, akkor nem tud kijönni. Csak szegényt sajnálom egész napra bezárni. Kárt nagyon nem tud okozni, nem tudom mire gondolsz... A legviccesebb, hogy mikor végre összegömbölyödött és elaludt és szóltam neki, még a fejét sem emelte föl, de a hangra már emelgette a farkát. Nekem is mutogatja a seggét, nem tudom mit vár tőlem szegény megkergült macskám... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-13 09:55:30
|
313
|
Nem tudom, meddig tart, de Lecki már válaszolt is.
Pincébe be tudod zárni ezekre a napokra úgy, hogy ne menjen ki, és ne tegyen nagy kárt? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-12 20:50:33
|
310
|
Na, most már biztos vagyok benne, hogy tüzel. Oldalracsapja a farkát, lehasal és feltolja a seggét. Főleg, ha meg akarom simogatni. Olyankor már mutogatja is a hátsóját. Közben hangokat is ad, de azt szinte egyfolytában. Ezt nem nevezném vernyákolásnak, inkább halk morgás vagy nyöszörgés. Pedig ránézésre még olyan kismacska... Ez meddig szokott tartani a macskáknál? Mert ez így nem túl nagy öröm. (Akartam kérdezni még valamit, de közben elfelejtettem. Ha eszembe jut írok.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|