Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-05-13 10:04:17 314
Ha csak pár nap, azt talán kibírjuk...
Persze. Ha becsukom a pinceajtót, akkor nem tud kijönni. Csak szegényt sajnálom egész napra bezárni. Kárt nagyon nem tud okozni, nem tudom mire gondolsz...
A legviccesebb, hogy mikor végre összegömbölyödött és elaludt és szóltam neki, még a fejét sem emelte föl, de a hangra már emelgette a farkát. Nekem is mutogatja a seggét, nem tudom mit vár tőlem szegény megkergült macskám...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-13 09:55:30 313

Nem tudom, meddig tart, de Lecki már válaszolt is.

 

Pincébe be tudod zárni ezekre a napokra úgy, hogy ne menjen ki, és ne tegyen nagy kárt?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-12 20:50:33 310
Na, most már biztos vagyok benne, hogy tüzel. Oldalracsapja a farkát, lehasal és feltolja a seggét. Főleg, ha meg akarom simogatni. Olyankor már mutogatja is a hátsóját. Közben hangokat is ad, de azt szinte egyfolytában. Ezt nem nevezném vernyákolásnak, inkább halk morgás vagy nyöszörgés.
Pedig ránézésre még olyan kismacska...
Ez meddig szokott tartani a macskáknál? Mert ez így nem túl nagy öröm.
(Akartam kérdezni még valamit, de közben elfelejtettem. Ha eszembe jut írok.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!