Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-05-13 09:55:30 313

Nem tudom, meddig tart, de Lecki már válaszolt is.

 

Pincébe be tudod zárni ezekre a napokra úgy, hogy ne menjen ki, és ne tegyen nagy kárt?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-12 20:50:33 310
Na, most már biztos vagyok benne, hogy tüzel. Oldalracsapja a farkát, lehasal és feltolja a seggét. Főleg, ha meg akarom simogatni. Olyankor már mutogatja is a hátsóját. Közben hangokat is ad, de azt szinte egyfolytában. Ezt nem nevezném vernyákolásnak, inkább halk morgás vagy nyöszörgés.
Pedig ránézésre még olyan kismacska...
Ez meddig szokott tartani a macskáknál? Mert ez így nem túl nagy öröm.
(Akartam kérdezni még valamit, de közben elfelejtettem. Ha eszembe jut írok.)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-12 19:44:31 308

"csak olyan elviselhetetlen, mostanában mikor bent van."

 

Persze, hogy az, mert a nyomorult fel van spannolva, képzeld el, hogy őrjöngenek a hormonjai. Egyáltalán nem lep meg, hogy nem lehet bírni vele, szegénnyel. Gondolom, ezzel alaposan próbára teszi a türelmedet... Kitartás.

Én főleg a vernyákolás miatt utáltam ezt az időszakot, nem beszélve a spriccelő kandúrokról. Azt a tömény szagot...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!