|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-13 09:55:30
|
313
|
Nem tudom, meddig tart, de Lecki már válaszolt is.
Pincébe be tudod zárni ezekre a napokra úgy, hogy ne menjen ki, és ne tegyen nagy kárt? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-12 20:50:33
|
310
|
Na, most már biztos vagyok benne, hogy tüzel. Oldalracsapja a farkát, lehasal és feltolja a seggét. Főleg, ha meg akarom simogatni. Olyankor már mutogatja is a hátsóját. Közben hangokat is ad, de azt szinte egyfolytában. Ezt nem nevezném vernyákolásnak, inkább halk morgás vagy nyöszörgés. Pedig ránézésre még olyan kismacska... Ez meddig szokott tartani a macskáknál? Mert ez így nem túl nagy öröm. (Akartam kérdezni még valamit, de közben elfelejtettem. Ha eszembe jut írok.) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-12 19:44:31
|
308
|
"csak olyan elviselhetetlen, mostanában mikor bent van."
Persze, hogy az, mert a nyomorult fel van spannolva, képzeld el, hogy őrjöngenek a hormonjai. Egyáltalán nem lep meg, hogy nem lehet bírni vele, szegénnyel. Gondolom, ezzel alaposan próbára teszi a türelmedet... Kitartás.
Én főleg a vernyákolás miatt utáltam ezt az időszakot, nem beszélve a spriccelő kandúrokról. Azt a tömény szagot...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|