|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-12 20:50:33
|
310
|
Na, most már biztos vagyok benne, hogy tüzel. Oldalracsapja a farkát, lehasal és feltolja a seggét. Főleg, ha meg akarom simogatni. Olyankor már mutogatja is a hátsóját. Közben hangokat is ad, de azt szinte egyfolytában. Ezt nem nevezném vernyákolásnak, inkább halk morgás vagy nyöszörgés. Pedig ránézésre még olyan kismacska... Ez meddig szokott tartani a macskáknál? Mert ez így nem túl nagy öröm. (Akartam kérdezni még valamit, de közben elfelejtettem. Ha eszembe jut írok.) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-12 19:44:31
|
308
|
"csak olyan elviselhetetlen, mostanában mikor bent van."
Persze, hogy az, mert a nyomorult fel van spannolva, képzeld el, hogy őrjöngenek a hormonjai. Egyáltalán nem lep meg, hogy nem lehet bírni vele, szegénnyel. Gondolom, ezzel alaposan próbára teszi a türelmedet... Kitartás.
Én főleg a vernyákolás miatt utáltam ezt az időszakot, nem beszélve a spriccelő kandúrokról. Azt a tömény szagot...
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-12 18:05:29
|
305
|
Stimmel, annyi különbséggel, hogy az enyém az oldalán fekve csinálja ezt a faroktekergetést. Ha megsimogatom, akkor tolja fel a seggét. Ja meg ezt a "bagzó macska" hangot nem adta még, ha ez az a tipikus éjszakai "macskavonyítás", amire gondolok. Rajta tartom a szemem, csak olyan elviselhetetlen, mostanában mikor bent van. Mindig figyelmen kell rá, mert vagy az ágyamba akar beugrani, vagy felugrik a kanapéra, polcra, egyéb bútorokra. Ma például majdnem kiugrott az ablakon, csak a párkányról nem mert leugrani, úgyhogy inkább visszajött. Ha kizárom az előszobába, akkor meg persze nyávog, hogy engedjem be. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|