|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-12 20:32:17
|
309
|
Köszi szépen! :) Megnézem és lehet, hogy írok is nekik. Ha legközelebb úgyis megyünk az orvoshoz, ott is megkérdezem, hogy konkrétan mennyibe kerül.
A lakásba tojást hála Istennek kezdi hanyagolni. Lehet ehhez, az is kellett, hogy alkásban is legyen alom. Igaz, oda eddig csak pisilni járt. Tojni kimegy újabban. |
|
A hozzászólás:
 |
ody42
2009-05-12 18:19:20
|
307
|
Nézd, ezt neked találtam: "Alapítvány a macskákért" Írnak v.miféle ivartalanítási akcióról is, de részleteket nem látok. Szerintem érdemes lenne írnod nekik egy mail-t, rákérdezni, hogy a környékeden van-e akció. Nagyon nem mindegy, h. teljes, vagy fél árat kell fizetned a műtétért.
Egyébként szerintem még arra is van valamennyi esély, hogy a mindig látható helyre kakálás is elmúlik, el tudom képzelni, hogy náluk ez is része a terület megjelölésének. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-12 18:11:49
|
306
|
Régebben egy másik topikban olvastam macskaűzésről, de ott is csak az általad említett módszereket javasolták ha jól emlékszem. Na az én macsekom is folyton a virágok tövéhez kakál mostanában. A kedvenc helyére tüskés rózsaágakat tettem, ezzel csak azt értem el, hogy átmegy a virág tövének a másik oldalára. Úgyhogy feladtam. Mondjuk ez még mindig jobb, mint amit előtte csinált, mikor rendszeresen a szőnyegre tojt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|