|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-12 18:05:29
|
305
|
Stimmel, annyi különbséggel, hogy az enyém az oldalán fekve csinálja ezt a faroktekergetést. Ha megsimogatom, akkor tolja fel a seggét. Ja meg ezt a "bagzó macska" hangot nem adta még, ha ez az a tipikus éjszakai "macskavonyítás", amire gondolok. Rajta tartom a szemem, csak olyan elviselhetetlen, mostanában mikor bent van. Mindig figyelmen kell rá, mert vagy az ágyamba akar beugrani, vagy felugrik a kanapéra, polcra, egyéb bútorokra. Ma például majdnem kiugrott az ablakon, csak a párkányról nem mert leugrani, úgyhogy inkább visszajött. Ha kizárom az előszobába, akkor meg persze nyávog, hogy engedjem be. |
|
 |
ody42
2009-05-12 18:00:15
|
302
|
| Mi onnan tudtuk, h. lassan ivarérik a kicsi, h. az egyébként szintén (félévesen) ivartalanított kandúrunk gyakran "mászott rá", olyasféleképpen, ahogy ivarosként illene :) Úgy tűnik tehát, hogy a feremonok tűzbe hoznak még egy "töketlen" macskaférfit is :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-12 17:54:01
|
299
|
Gondolom, macskája válogatja, de az egyik nőstényünk elég egyértelműen adta tudtunkra, hogy tüzel. Lelapult a földre, félrecsapta (tekergette) a farkát, s a levegőbe nyomta a seggét. Nem beszélve a "bagzó macska" hangokról. Ezt nem lehetett félreérteni :-)
Tartsd rajta a szemed, mielőtt még talál egy kandúrt. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-12 17:45:23
|
296
|
Egy másik kérdés: honnan tudom legbiztosabban, hogy a macskám tüzel-e? Mert most lehet hogy azt csinálja. Állandóan félrecsapja a farkát, gyakran nyalogatja "ott" és folyton halk morgó hangot ad, amit eddig soha nem csinált. Folyton fel-alá járkál a lakásban és ki akar menni. Csak én nem hagyom neki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|